ARTE

Honeywell Kartlı Geçiş Sistemi

ARTE TEKNOLOJİ' nin sunduğu entegre güvenlik çözümlerinden biri de giriş ve çıkışların güvenli ve kontrollü yapılabilmesini sağlayan Giriş Kontrol Sistemleridir. Giriş Kontrol Sistemi temel anlamda "kimin?", "ne zaman?", "nereye?", girebileceğini belirler, uygular ve raporlar.

ARTE TEKNOLOJİ, giriş kontrol sistemleri konusunda HONEYWELL-ABD ürünlerini kullanarak çözümler sunmaktadır.

Giriş Kontrol Sistemleri kullanılarak, bina içinde kapı giriş-çıkışlarını, kapı bulunmayan ana geçiş noktalarında, turnike ve benzeri mekanik ekipmanlarını araç giriş-çıkış noktalarında ise araç bariyerlerini kontrol altına alır. Geçiş noktalarına monte edilen kart ,parmakizi,göz retinası ve şifre okuyucularına kullanıcının kartını,tanımlı uzvu veya şifresini okuyucuya tanıtması ile sistem içeri Geçiş Yetkisi verecektir.

ARTE TEKNOLOJİ, Giriş Kontrol Sistemleri donanım ve yazılımında büyük boyutlu proje uygulamaları için ideal bir ürün yelpazesine sahiptir. Sistem yapıları yüzlerce kart okuyucusu ve binlerce kart kullanıcısının kontrol edilebildiği boyutlara genişleyebilir şekilde tasarlanabilir.

Gelişen teknolojiye ayak uydurabilir nitelikte ve uyumlulukta farklı okuyucuları bünyesine entegre edilebilir sistemleri ARTE TEKNOLOJİ, donanım yapılacak yapının özelliklerine ve müşterinin isteğine göre tasarlar ve uygular.

 

 

 

 

 

Çözüm Ortaklarımız

İletişim

Eğitim Mahallesi Kasap İsmail Sokak Sadıkoğlu İş Merkezi-6 No:7 Kat:2 D:7
Hasanpaşa Kadıköy-İSTANBUL.
Tel: +90 (216) 450 55 86 Pbx
Fax: +90 (216) 450 55 87
info@arteteknoloji.com.tr